|
|
Bir Magnum |
| Starting Method | Electric |
|---|
| Mileage | 70 Kmpl |
|---|
| Length | 1870 mm |
|---|---|
| Width | 680 mm |
| Height | 1140 mm |
| Weight | 85 kg |
| ABS | No |
|---|---|
| CBS | No |
| Tire Type | Tubeless |
|---|---|
| Tire Front | 3.5-12 |
| Tire Rear | 3.5-12 |
| Brake Front | Disc |
| Brake Rear | Drum |
| Seat Type | Singel |
|---|---|
| Handle Type | Standard |